[ h / a / b / int ] [ lit / mu / v ] [ gif ]

/b/ - Rastgele

Name
Email
Subject
Comment
File
Password (For file deletion.)

File: 1517302944408.jpeg (5.55 KB, 320x180, images.jpeg)

ece22 No.1056

Şu esnada benim sıçan diye adledebileceğim anonlar ve chan moderasyonları ya görmezden geliyor ya idrakinde değiller ya da işlerine geliyor ki stock chan kültürünün literal manada anası da sikilmiştir.
Pepenin düştüğü vaziyeti axlakım elvermediği için hiç bahsetmeyeceğim.Brainlet Wojak'a isim takmışlar beyinsiz reyiz diye onu sağa sola doldurmuşlar.
Mesele bu değil tabi ki yüzkitabında mavicikcikde bokgramda ne istiyorlarsa onu postlasınlar umrum değil.Ama burdan bir troll yada sızmış bir altyaş gidiyor yüzkitabı türko meme grubunda burdan çaldığı oç yi falanca chanden alınmıştır diye ondan sonra normi bir tanıdığım instagramdan bana burda gördüğüm oç leri gösteriyor,yürex dayanmaz.
Sadede geleyim demem odur ki artık vay ben üzgün kurbağa postluyorum vay köşeliyim vay goetik iblis sayıyorum,bunların hiçbiri seni o enikten ayırmıyor.
Kurtuluş tamamen o eniklerin bilmediği buraya gelince uğraşıp da meseleyi çakozlayamacağı için sıkılıp kurbağa postlamaya döneceği kendi has hakiki türko imaj tahtası kültürü namına ne varsa diriltip onu postlamaktadır.Üstard,Üstad,Azer,Bahri,Kürtbeş,Youtube da tece kimliği değersiz diyen ermeni vardı hatırlayamadım ismini,Anzu vesaire vesaire Alparslan Kuytul postlayan anonu dahi özledim be.Bumun yolu tabiki neyden geçiyor,önce Modların gerzek no üstad politikasından vazgrçmesi gerekiyor.Neymiş üstad kansermiş mal üstad defalarca toruyu detoksifiye etti kanserden arındırdı üstad olmasa torunun ömrü yarısı kadar olurdu.Şimdi biz neyi göreceğiz eğer Modlar buna yanaşmaz ise anlayacağız ki tek derdi enikleri kucağına doldurup ikinci serkan inci olmak olan herifler bu Moderasyonun başında.
Saygılarımı sunuyorum efendim.

4db21 No.1057

Türk chan kültürü ket
Furkan Vakfı ket
Alpaslan Kuytul ket
chan kültürünü küllerinden doğuracak tek şey hükümetin Adnan Oktar'a karşı yapacağı operasyon ve ortaya dökülecek olan dökümasyon ve cemaate ait seks kasetleri olucaktır
Devlet Bahçeli'nin seks kasedide düşerse ufak bi hareketlenme olabilir tabi

94c83 No.1061

>>1057
hükumet adnan oktara HİÇbir şey yapamaz moruk

b964e No.1063

>önce Modların gerzek no üstad politikasından vazgrçmesi gerekiyor

o adama bir kurabiye verin

06464 No.1064

>>1056
>sonra normi bir tanıdığım instagramdan bana burda gördüğüm oç leri gösteriyor,yürex dayanmaz.
vax ki ne vax. geçenlerde bir normi piçi "yorekoku biliyon mu kanka aynı sen gibi adam" dedi dünya başıma yıkıldı. t*rk çanlarına girmek dahi istemiyorum artık.

4db21 No.1067

>>1061
Diyanet an itibariyle Adnan Oktar'a deli dedi
ITS HAPPEDİNG
GERÇEKLEŞİYORRRRR

82f34 No.1074

File: 1517746409923.jpg (42.08 KB, 720x504, magicmike.jpg)

>>1056
üstad ekşicileri uzaklaştırmak için postlanıyordu, ha yok epikli komikli webm atmak içindi diyorsanız yüzkitabı meme sayfanıza geri dönün.

artık burayı bildiğin çomarlar bastı mıxocu propogandası falan yapıyorlar, halen 89 IQ nuzla ezberden analiz yapıyorsunuz.[Return][Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ h / a / b / int ] [ lit / mu / v ] [ gif ]