[ int ] [ lit / mu / v ] [ gif ]

/int/ - International

Name
Email
Subject
Comment
File
Password (For file deletion.)

File: 1519040172039.jpg (22.05 KB, 290x298, 844934_detay.jpg)

bb461 No.129

Bazı çevreciler duş alacakları zaman çişlerinin gelmesini bekleyip o şekilde duşa giriyorlarmış. Herkesin böyle davranmasını bekleyip günde 1 kez az sifon kullanıımının sağlayacağı su tasarrufundan bahsediyorlar. Bence sifonlar için ayrı şebeke olması gerekiyor içme suyu kullanmaya gerek yok tuzlu denizsuyu da kullanılabilir yahut ağır metal oranlarından dolayı içilmeyecek düzeydeki sular bu şekilde değerlendirilebilir.

Ben el yıkama lavabosunu pisuvar olarak kullanıyorum. Sonrasında elimi yıkarken dökülen sular da sifon görevi görüyor ve su tasarrufu sağlamış oluyorum.

Lavabo biraz yukarıda parmak uçlarımda işiyorum hafif yukarı kaldırıyorum. Kuyruk sokumumda son günlerde ağrı hissetmeye başladım bundan dolayı olabilir mi ağrının sebebi? Normal otururken ağrımıyor, alaturka tuvalette büyük tuvaletimi yaptıktan sonra su ile yıkarken aşağı doğru yıkadığımda ağrıyor, aşağıdan yukarı doğru elimi hareket ettirerek taharetlendiğimdeyse ağrı daha az oluyor birkaç defa bu şekilde elimi oraya sürtünce ağrı geçiyor.

Öncesinde kıl dönmesinden şüphelendim ama herhangi bir iz bulamadım kıl dönmesine dair. Acaba kırıldı mı diye düşündüm kırıldığı taktirde de çok ağrı olur diye düşünüyorum. Sosyal güvencem yok yirmibeş yaş üzeriyim ve işsizim. Annem ve anneannem tuvalette çok fazla zaman geçiriyorsun dedikleri için ağrımdan onlara da söz ettim fazla oturmaktan ağrıyordur bilgisayar başında bütün gün gençler moduna girdi. Fazla oturmakta bu şekilde sorunlara sebep olabiliyormuş. Benim doktora görünmem şart mı, kendiliğinden geçer mi? Çok uzun süreler oturan anonların olduğunu tahmin ediyorum buralarda, illa birinin başına gelmiştir, deneyimlerinizi-yaşadıklarınızı aktarın anonlar.

90da4 No.130

sifona dandik su kullanmak mantıklı ama lavaboya işediğin için her şeyi hakediyorsun anon
acı çekerek gebermeni diliyorum

dbf88 No.133

Doktora görünmen en iyisi. Ne olur ne olmaz.[Return][Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ int ] [ lit / mu / v ] [ gif ]